تبلیغات

سردار نقدی: اهل‌سنت کردستان مانع ترویج افکار گروهک‌های تکفیری شده‌اند

سردار نقدی: اهل‌سنت کردستان مانع ترویج افکار گروهک‌های تکفیری شده‌اند

سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع بسیجیان شهرستان مریوان اظهار داشت: ایجاد تفرقه و نفاق در بین مسلمانان از مهمترین اهداف دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی است که خوشبختانه با آگاهی خوب ملت ایران و نحوه برخورد مناسب افراد با موضوع تلاش‌های دشمن در این زمینه نافرجام مانده است.

وی با اشاره به ایجاد گروهک‌های تکفیری از سوی استکبار جهانی گفت: مردم اهل سنت کردستان و ایران با آگاهی کامل از مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با گروهک‌های تکفیری برخورد جدی کرده و مانع ترویج افکار گروهک‌های تکفیری شده‌اند و اجازه نداده‌اند که آن‌ها به مقاصد شوم خود برسند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند مرزهای فلسطین را در اختیار خود بگیرند که این امر خوشبختانه با درایت کامل ملت ایران با شکست مواجه شده‌ و امید است که رژیم صهیونیستی نیز با همت والای ملت ایران از بین برود.

وی با اشاره به اینکه حفظ ایمان و وحدت کنونی تنها راه حل رفع معضلات و مشکلات موجود است، گفت: بدنام کردن دین مبین اسلام یکی دیگر از فعالیت‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی برای ممانعت از گرایش روزافزون مردم اروپا به دین مبین اسلام است.

سردار نفدی افزود: دشمنان دین مبین اسلام با استفاده از انواع وسیله‌های تبلیغی سعی دارند که جوانان این مرز و بوم را به تباهی بکشانند و جنگ امروزه دشمنان دیگر در جنگ سخت نیست بلکه رویارویی اصلی ما با دشمن در جبهه فرهنگی انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هرچند هجمه فرهنگی دشمنان با استفاده از ابزارهای تبلیغی به صورت گسترده و وسیع صورت می‌گیرد اما تاکنون به دلیل هوشیاری و بصیرت مردم تمامی توطئه‌های دشمنان خنثی شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروزه دشمنان به‌دنبال هدف بزرگ خود یعنی تفرقه‌انگیزی و ایجاد نفاق در بین مسلمانان هستند و می‌خواهند از این طریق به اهدافی که همواره در سر خود پرورانده‌اند برسند و برای تحقق این توطئه شوم از تمام وقت و توان خود استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تحرکات کنونی دشمنان اسلام گفت: در حال حاضر باید انتخاب سرنوشت‌سازی در عرصه اقتصاد مقاومتی انجام دهیم و باید بدانیم که آیا می‌خواهیم تحولی را در این زمینه ایجاد کنیم یا می‌خواهیم همانند شیخ‌ نشین‌های حاشیه خلیج فارس به فروش نفت بپردازیم و به سوی اقتصاد شیخ نشین‌ها پیش برویم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروزه شهرستان‌هایی همچون مریوان دارای پتانسیل‌های وسیعی از نظر ایجاد اشتغال هستند و امید است که با همت و تلاش مردم و مسئولان مشکل بیکاری جوانان رفع شود.

۲۹۲۱۵

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز