تبلیغات

اگر رئیس جمهور نشوم، برجام اسرائیل را نابود می‌کند

نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات پیش روی آمریکا در ادعای عجیب گفت که اگر رئیس جمهور نشود، توافق هسته‌ای، اسرائیل را نابود خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه تایمز آواسرائیل ، دونالدترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک سخنرانی انتخاباتی در کلیولند گفت : لغو تحریم‌های ایران که سال  گذشته در پی توافق هسته‌ای اتفاق افتاد،  دارد اسرائیل را نابود می‌کند ، مگر اینکه من رئیس جمهور شوم.

ترامپ که همواره در اظهارات تبلیغاتی‌اش از باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و هیلاری کلینتون رقیب انتخاباتی‌ خود و وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و توافق هسته‌ای با ایران انتقاد می‌کند، در یک سخنرانی دیگر در ویرجینیا، باز هم اوباما و کلینتون را هدف حمله قرار داد و گفت که آن‌ها به ایران قدرت داده‌اند.

وی افزود:‌توافق هسته‌ای ایران را یک قدرت جهانی کرده است ، درحالیکه این کشور پیش از این قدرت منطقه‌ای بود ، توافق هسته‌ای بدترین توافقی است که تاکنون از طریق مذاکره به دست آمده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز