تبلیغات

علت غیبت استاندارخراسان رضوی در مراسم استقبال از هاشمی رفسنجانی

به گزارش ایسنا،  سید جواد حسینی در پاسخ به سوالی در خصوص علت حضور نیافتن استاندار خراسان ر ضوی در مراسم استقبال از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: یک روز قبل از سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی  به مشهد براساس یک برنامه از قبل تعیین شده استاندار خراسان رضوی به همراه  ترکان، مشاور ارشد رئیس جمهور به افغانستان سفر کرده و هنگام سفر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در کشور افغانستان بودند. 

وی افزود: البته استاندار تلاش داشت عصر روز گذشته از افغانستان خود را به تهران رسانده و به اتفاق ایشان به مشهد سفر کنند که این امر به دلیل تاخیر پرواز میسر نشد.

معاون سیاسی امنیتی  و اجتماعی استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: استاندار خراسان رضوی  به محض رسیدن به مشهد  به دیدار آیت الله رفسنجانی رفته و شام را نیز با ایشان صرف کردند. ضمنا در هنگام حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مشهد مدیران دستگاه های اجرایی و جمعی از فعالان سیاسی  در محل فرودگاه از ایشان استقبال به عمل آوردند. 

حسینی در پاسخ به این سوال که چرا استاندار امروز در برنامه های امروز صبح هاشمی رفسنجانی حضور نداشت، توضیح داد: صبح امروز نیز بر حسب برنامه ریزی که از قبل صورت گرفته بود استاندار محترم به همراه وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از مسئولان کشوری به منظور افتتاح پروژه راه آهن  خواف به سنگان به این شهرستان رفته و بنده به نمایندگی از ایشان آیت الله هاشمی رفسنجانی را همراهی کردم. 

وی عنوان کرد:  امروز بعدازظهر استاندار خراسان رضوی پس از انجام ماموریت کاری و بازگشت از خواف در جلسات به همراه آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت می کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز