تبلیغات

ایران کانکت 2016 بعد از 2 روز به کار خود پایان داد

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، کنفرانس "ایران کانکت 2016" که برای اولین بار و با هدف کسب سهم از بازار منطقه ای و بین المللی در کشورمان برگزار شد، دقایقی پیش به کار خود پایان داد.
علی رغم اینکه پیش از برگزاری این کنفرانس بین المللی، نگرانی هایی نسبت به تیم انگلیسی (Capacity Media) برگزار کننده آن وجود داشت اما در نهایت شاهد رکوردزنی این دوره از کنفرانس مذکور در ایران از منظر تعداد شرکت کنندگان (طبق آمار 500 شرکت کننده) بودیم.
این موضوع حاکی از موقعیت ویژه و استراتژیک ایران در جغرافیای منطقه و جهان است که در نهایت نمایندگان جهانی ارتباطات را برای تحلیل وضعیت و سرمایه گذاری های آینده به کشورمان کشانده است.
شاخص ترین مذاکرات صورت گرفته در حاشیه این کنفرانس مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت با نمایندگان بین المللی حوزه ترانزیت و تبادل ترافیک دیتا بود که گزارش دیدارها و قراردادها طی این دو روز منتشر شد.
این همایش دو روزه نخستین گردهمایی برای آشنایی شرکت ‌های بین ‌المللی با بازار ارتباطات و مخابرات ایران در دوران پسابرجام بود.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان دو میزبان مشترک در کنار شرکت Capacity Media بودند و پیش ار این معتقد بودند این کنفرانس می‌تواند شاهراه ارتباطی بازار تلکام ایران با بازارهای بین ‌المللی باشد.
در این همایش مدیران اپراتورهای اینترنتی و موبایلی خارجی از جمله شرکت‌ های بین ‌المللی BICSبلژیک، DBT-Telecom امارات، Orange فرانسه، QualityNet کویت، Sparkle ایتالیا و UCom LLC ارمنستان به عنوان حامی و شرکت‌کننده حضور داشتند.
انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز