تبلیغات

قم و مرکزی قهرمان هاکی نونهالان منطقه یک کشور شدند

قم و مرکزی قهرمان هاکی نونهالان منطقه یک کشور شدنداراک- اولین دوره جشنواره و مسابقات هاکی نونهالان پسر زیر ۱۲ و زیر ۱۴سال منطقه یک کشور با قهرمانی تیم هاکی قم در رده سنی زیر ۱۲سال و تیم هاکی مرکزی در رده سنی زیر ۱۴سال، در اراک پایان یافت.

رئیس هیات هاکی استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: این مسابقات باشرکت ۱۷۰ ورزشکار در قالب ۱۴تیم از استان های مرکزی، مازندران، کرمان، قم، همدان، ایلام و کرمانشاه، باهدف استعدادیابی نونهالان هاکی در اراک برگزار شد.

ابوالفضل یوسفی افزود: این مسابقات از چهاردهم شهریورماه جاری به مدت سه روز در اراک پیگیری شد و در پایان در رده سنی زیر ۱۲سال، تیم هاکی قم اول در جایگاه نخست قرار گرفت، تیم هاکی کرمانشاه نایب قهرمان شد و تیم ایلام نیز در سکوی سوم ایستاد.

رئیس هیات هاکی استان مرکزی گفت: در رده سنی زیر ۱۴سال نیز پس از تیم هاکی استان مرکزی، تیم هاکی قم در سکوی دوم قرار گرفت و تیم کرمانشاه در جایگاه سوم ایستاد.

یوسفی خاطرنشان ساخت: این مسابقات زیر نظر فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی و طبق آخرین مقررات رشته هاکی برگزار شد.

رئیس هیات ورزش هاکی استان مرکزی بیان کرد: هم اکنون ۲۰۰ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی هاکی در استان مرکزی فعالیت دارند.

#1varzesh #هاکی #ورزش_استان_مرکزی #ورزش_وجوانان_استان_مرکزی #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز