تبلیغات

مذاکرات ایران و هند برای احیای شرکت کشتیرانی مشترک دو کشور

مذاکرات ایران و هند برای احیای شرکت کشتیرانی مشترک دو کشور

اقتصاد > صنعت - تسنیم نوشت:شرکت کشتیرانی هند اعلام کرد، این شرکت و خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بعد از لغو تحریم ها مذاکراتی را در مورد امکان احیای فعالیت شرکت مشترک کشتیرانی ایران و هند انجام داده اند.

شرکت کشتیرانی هند در اظهاریه ای که تقدیم بورس بمبئی کرده اعلام نموده که این شرکت و خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که سهامداران شرکت مشترک کشتیرانی ایران و هند هستند، مذاکراتی را در مورد امکان احیای فعالیت این شرکت با توجه به لغو تحریم های غرب علیه ایران صورت داده اند.

بر اساس این اظهاریه: «بعد از انعقاد توافق هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی، تحریم های وضع شده علیه ایران در دسامبر 2015 برداشته شده است...آمریکا نیز تحریم های ثانویه خود را لغو کرده، اما تحریم های اولیه همچنان پابرجا هستند.»
پیش از این، شرکت کشتیرانی هند، پس از 4 سال تصمیم گرفته بود حمل نفت خام ایران برای شرکت های پالایشگاهی دولتی هند را از سر بگیرد.

شرکت کشتیرانی هند همکاری ترانزیتی با ایران را در سال 2012 و به دلیل مشکلات بیمه ای ناشی از تحریم های غرب متوقف کرده بود.
این شرکت اعلام کرده که مذاکرات مربوطه با طرف ایرانی را پس از لغو تحریم ها انجام داده است.

22435

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز