تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

سجادی: گزارشی کارشناسی از عملکرد المپیکی‌ها در ریو برای آیندگان تدوین می‌کنیم

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/97RQJP کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

معاون ورزش وزارت ورزش و جوانان خبر از تدوین گزارش کارشناسی از عملکرد ملی پوشان کشورمان اعزامی به المپیک ریو داد.

خبرگزاری فارس: سجادی: گزارشی کارشناسی از عملکرد المپیکی‌ها در ریو برای آیندگان تدوین می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس،به نقل از سایت وزارت ورزش، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با اعلام خبر تدوین گزارش کارشناسی از عملکرد ملی پوشان کشورمان اعزامی به المپیک ریوهدف از تهیه آنرا تنویر افکار و اقدامات صورت گرفته در راستای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به المپیک 2016 اعلام کرد.

دکتر سید نصرالله سجادی در نشست مشترک وزیر ورزش وجوانان با روسای فدراسیونه‌ای ورزشی، از ملی پوشان ، مسوولان وتمام کسانی که در مدت زمان آماده سازی تیم ها همکاری داشتند قدردانی کرد .

او در ادامه سخنانش از تدوین  گزارشی کارشناسی ازعملکرد ملی پوشان کشورمان از زمان آماده سازی تا کسب نتیجه و  پایان مسابقت ریو خبر داد.

معاون وزیر ورزش و جوانان  گفت: واقعیت این است که برای آماده سازی یک ورزشکار و کسب سهمیه المپیک ، زحمات بسیاری کشیده شده است وما در نظر داریم این تلاش های به لحاظ فنی و علمی ، به شکل آماری بیان شود. مردم باید بدانند که آماده سازی یک ورزشکار منوط به یک یا چند اردو نیست و افراد زیادی دراین امر دخیل هستند، بنابراین در نظر داریم این گزارش کارشناسی  را به عنوان یک مستند برای آیندگان تدوین کنیم.

دکتر سجادی  درادامه سخنانش گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی ملی پوشان ارائه کرد و گفت :  در طول یک سال گذشته 12 جلسه ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک برگزار شد که دراین نشست‌ها سیاستهای کلی وراهبردها به بحث وتبادل نظر گذاشته شد.

او همچنین به تاکید وزیر ورزش وجوانان برای اعزام کاروانی پاک به این رویداد مهم اشاره کرد و اظهار داشت: در این مسابقات هیچ نمونه  مثبت دوپینگ نداشتیم که این خود نتیجه ی بسیار خوبی است.

به گفته معاون وزیر ورزش و جوانان، پیش از بازی‌های المپیک  970 تست کنترل دوپینگ از ورزشکاران گرفته  و برای آماده سازی آنها پیش از اعزام ، 20 دوره آموزشی  با هدف  آشنایی بیشترشان برای مقابله با دوپینگ برگزار شد.

در بخشی دیگر از این آمار، دکتر سجادی به برگزاری 119 جلسه تخصصی با روسای فدراسیون های المپیکی در سال های 94 و 95 اشاره کرد.

وی  در این نشست گزارشی از بازدیدهایش از اردوهای ورزشی ارائه کرد و توضیح داد : 12 رشته المپیکی اعزامی به مسابقات 2016 برای کسب سهمیه المپیک  در 112مسابقه رسمی شرکت کردند که  در سال 92 ، 5 هزار و 220 ورزشکار مربی و سرپرست یه 242 کشور اعزام شدند .

دکتر سید نصرالله سجادی پراکندگی استانی ورزشکاران اعزامی به المپیک ریو را مورد توجه قرار داد و افزود :63 ورزشکار اعزامی به ریو  از 21 استان کشور بودند که دستاورد بسیار خوبی است .

معاون وزیر ورزش و جوانان عملکرد بانوان ورزشکار ایران در المپیک ریو را بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت : کسب 9 سهمیه توسط بانوان و نخستین مدال المپیک توسط کیمیا علیزاده نقطه عطفی برای این رقابتها بود .

نشست مشترک دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی هر ماه در محل ساختمان شماره یک وزارتخانه برگزار می شود.

 بعد از المپیک ریو این نخستین نشست وزیر با روسای فدراسیونهای ورزشی است .

سرمربیان تیم‌های ملی اعزامی به المپیک 2016 نیز دراین جلسه حضور دارند.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/97RQJP

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز