تبلیغات

موراتی در راه بازگشت به هیئت مدیره اینتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمو موراتی اعتراف کرد که دلش برای روزهایی مدیریت در باشگاه اینتر تنگ شده است و این احتمال وجود دارد که دوباره به جمع مدیران این باشگاه برگردد، هرچند بعید است که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ دهد.

موراتی سه سال پیش با فروش 70 درصد از سهام باشگاه اینتر به اریک توهیر، ریاست باشگاه اینتر را هم به این تاجر اندونزیایی واگذار کرد، اما همچنان به فعالیت خود در هیئت مدیره باشگاه ادامه داد تا اینکه در ماه ژوئن امسال 30 درصد باقیمانده از سهامش را به گروه سرمایه‌گذاری «سونینگ» چین فروخت و به این ترتیب از جمع سهامداران و اعضای هیئت مدیره باشگاه خارج شد.

رئیس 71 ساله پیشین نراتزوری اما می‌گوید این احتمال وجود دارد که با مالکان جدید اینتر همکاری کند و بخشی از امور باشگاه را برعهده بگیرد.

موراتی در گفت‌و‌گو با سایت اینترنیوز گفت: بازگشت به اینتر؟ در حال حاضر چنین کاری جزو برنامه‌های من برای آینده‌ کوتاه مدتم قرار ندارد، اما مطمئناً در‌ آینده به آن فکر خواهم کرد. احتمال اینکه من به اینتر بازگردم وجود دارد.

اینتر پس از انتقال مالکیتش به گروه سرمایه‌گذاری سونینگ، سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای خرید بازیکنان جدیدی مانند گابریل باربوسا  (گابیگول)، ژوائو ماریو و اور بانگا، انجام داده است و انتظار می‌رود که میزان این سرمایه‌گذاری‌ها در آینده بیشتر شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز