تبلیغات

خرس خشمگین 2 نفر را در سراب زخمی کرد

یک قلاده خرس خشمگین در روستای ابرغان از توابع بخش مرکزی سراب پس از حمله به مسافر 35 ساله در نزدیکی همان محل مرد 42 ساله ساکن این روستا را زخمی کرد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام روز چهارشنبه فوریت های پزشکی شهرستان سراب، مسافر 35 ساله ساکن تهران که چند روزی برای مسافرت به روستای محل تولد خود آمده بود، در مزرعه ای با خرس مواجه شد و این حیوان پس از حمله به او، وی را از ناحیه پا و دست زخمی و رها می کند.

این فرد با زحمت خود را به داخل روستا رسانده و جهت معالجه به بیمارستان امام خمینی(ره) سراب مراجعه می کند.

پس از چند ساعت، سه نفر از اهالی روستا در حال چیدن گلابی از درختان میوه بودند که با همان خرس رو به رو شده و حیوان به یکی از ساکنین این روستا که مردی 42 ساله است، حمله کرده و وی را نیز از ناحیه دست مجروح می کند و این فرد نیز روانه بیمارستان می شود.

هر دو مجروح این حادثه پس از مراجعه به بیمارستان تحت مداوا و عمل جراحی قرار می گیرند و هم اکنون وضعیت جسمانی هر دو رو به بهبود است .

رئیس اداره محیط زیست سراب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، گفت: بلافاصله پس از اطلاع از موضوع حادثه، توسط اهالی روستا، مامورین یگان حفاظت این اداره به محل مورد نظر مراجعه کردند.

حیدرعلی امیرزاده افزود: این محل در چهار کیلومتری روستای ابرغان و در جنوب رشته کوه های بزقوش قرار دارد که یک منطقه کوهستانی و از نظر اداره محیط زیست منطقه آزاد محسوب می شود.

وی ادامه دا : با توجه به وجود منبع غذایی متنوع گیاهان وحشی مثل زال زالک و نسترن کوهی همچنین باغات میوه از جمله سیب، گلابی و زردآلو، این منطقه زیستگاه طبیعی خرس و سایر حیات وحش است.

شهرستان سراب با جمعیت 130 هزار نفر در فاصله 134 کیلومتری شرق تبریز واقع شده است. 

این شهرستان دارای دو بخش، چهار شهر، 9 دهستان و 164 روستا می باشد. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز