تبلیغات

آخرین آمار از ریزش سقف متروی کیانشهر/ ۱۱ نفر زیر آوار مانده اند

آخرین آمار از ریزش سقف متروی کیانشهر/ ۱۱ نفر زیر آوار مانده اند

غلامحسین آرام افزود: این حادثه حدود ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در محدوده خیابان صالحی، تقاطع خیابان عزیزخانی در محل محوطه کارگاهی ایستگاه مترو کیانشهر رخ داده است.

وی با اشاره به دلیل وقوع این حادثه گفت: کارگران پیمانکار مترو با فرض اینکه سقف ایستگاه تثبیت شده در حال جمع آوری سگمنت ها بودند که بخشی از سقف ریزش می کند.

معاون فرماندار تهران با بیان اینکه در این حادثه 11نفر از عوامل پیمانکار ایستگاه مترو زیر آوار ماندند گفت: تاکنون با تلاش عوامل امدادی هشت مصدوم از زیر آوار بیرون آورده شدند و تلاش برای یافتن و نجات سه نفر دیگر ادامه دارد.

آرام یادآور شد: در پی این حادثه نشست زمین در درون محوطه کارگاهی ایستگاه مترو کیانشهر تهران رخ داده ولی به سطح خیابان های اطراف آسیبی نرسیده است.

وقوع چندین فقره حادثه فرونشست زمین در مناطق مختلف شهر تهران از جمله حادثه منطقه شهران، خیابان پیامبر(ص) و نیز خیابان رجب نیا(منطقه 15) علاوه بر بروز خسارت های مالی و جانی، موجب نگرانی شهروندان شده است.

برخی از کارشناسان، عملیات حفاری مترو را عامل فرونشست زمین در تهران می دانند و در همین حال شهرداری و شرکت مترو تهران نیز هرگونه ارتباط میان فرونشست زمین با عملیات حفاری مترو را رد می کنند.

۴۷۴۷

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز