تبلیغات

یکی از مصرف کنندگان گیاهان دارویی هستم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمد جواد ظریف، در بازدید از سومین نمایشگاه گیاهان دارویی گفت: فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی در کشور به جای داروهای صنعتی و برخی داروهای با عوارض بالا بسیار حرکت خوب و پسندیده ای است و باید این حرکت را توسعه داد.

وی افزود: بنده چندان تخصصی در زمینه گیاهان دارویی ندارم و سعی می کنم در این زمینه زیاد اظهار نظر نکنم ولی به عنوان مصرف کننده این محصولات ایجاد فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی را ضروری می دانم.

ظریف با اشاره به بهره مندی از محصولات گیاهان دارویی در زندگی روزمره، بیان کرد: من یکی از مصرف کنندگان گیاهان دارویی هستم و از عرقیات مختلفی استفاده می کنم، بنابراین از هر کاری که در جهت توسعه این فرهنگ باشد حمایت می کنم.

وی تصریح کرد: صرف نظر از امکانات فنی و صادراتی محصولات گیاهی که در کشور وجود دارد، گسترش و ترویج فرهنگ استفاده از این داروها در کشور نیز ضروری است که این نمایشگاه می تواند در ایجاد آن نقش موثری داشته باشد

به گفته وی، نمایشگاه گیاهان دارویی فرهنگ استفاده از داروهای گیاهی را در کشور توسعه می‌دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز