تبلیغات

تهران مقام نخست رقابت های قهرمانی بدمینتون دختران را ازآن خود کرد

تهران مقام نخست رقابت های قهرمانی بدمینتون دختران را ازآن خود کردشاهرود- دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نوجوان کشور با قهرمانی تهران در بخش های تیمی، یک نفره و دو نفره به پایان رسید.

در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نوجوان کشور که با عنوان گرامی داشت شهیده ناهید فاتحی در روزهای ۱۶ و ۱۷ شهریور به میزبانی شاهرود در آکادمی بدمینتون این شهر برگزار شد، ۱۵۶ تیم از ۲۴ استان حضور داشتند و در قسمت یک نفره پریا اسکندری و نسیم صفایی هر دو از تهران به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند و فاطمه مونسی خواه از آذربایجان شرقی و رومینا تاجیک از تهران به مقام سوم مشترک بسنده کردند.

همچنین در قسمت دو نفره این رقابتها باز هم مقام های اول و دوم به تهرانی ها رسید و یگانه تفرشی و آیدا فاضلی در جایگاه نخست و همچنین مهرنوش زمانیان و حنانه یعقوبی در سکوی دوم ایستادند و دو تیم دونفره از سمنان با ترکیب شبنم شاداب و ملیکا محمدی و همچنین سحر رجبی و طراوت علی نژاد نیز به مقام سوم مشترک رسیدند.

همچنین در بخش تیمی تهران مقام نخست و تیم های آذربایجان شرقی و سمنان به ترتیب دوم و سوم شدند.

۱۵۰ورزشکار در شاهرود به رقابت پرداختند

 

نایب رئیس فدراسیون بدمینتون کشور در آئین اختتامیه این مسابقات به خبرنگار ورزشی گفت: ۷۰ورزشکار در بخش انفرادی و ۴۳تیم در بخش دونفره رقابت های قهرمان کشوری شاهرود حضور داشتند.

فریبا مددی با اشاره به رشد چشم گیر تعداد نفرات حاضر در این رقابت ها، ابراز داشت: سطح کیفی بازی ها به دلیل حضور افراد ملی پوش که دارای تجارب حضور در رقابت های ملی داشتند، بسیار بالا ارزیابی می شود.

وی افزود: حضور بدمینتون بازان دختر از ۲۳استان کشور نشان دهنده سطح بالای این رقابت ها بود.

#1varzesh #مسابقات_بدمینتون #ورزش_بانوان #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز