تبلیغات

علامت سوال برانکو بدون عالیشاه، امیری و انصاری: یک جای خالی

ورزش> لیگ برتر؛

علامت سوال برانکو بدون عالیشاه، امیری و انصاری: یک جای خالی

برانکو در عرض چند روز، سه بازیکن تیمش را از دست داده و برای بازی با تراکتورسازی با یک جای خالی بزرگ در ترکیبش روبرو شده است.

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، «روی نیمکت، فقط نوراللهی و بن‌سون را داشتم.» این جمله، گله برانکو پس از پایان لیگ پانزدهم از شرایط تیمش بود. برانکو در زمان مصدومیت یا محرومیت بازیکنانش، با کمبود بازیکن روبرو بود و بجز نوراللهی و بن‌سون، سایر بازیکنان ذخیره فاصله زیادی با مهره‌های اصلی تیم داشتند.

این فصل به نظر می‌رسید اوضاع با خرید ساسان انصاری و وحید امیری عوض شده باشد اما از دست دادن ناگهانی سه بازیکن اصلی، برانکو را به دردسر انداخته است. ساسان انصاری به فولاد بازگشت، امید عالیشاه در بازی دوستانه با پرسپولیس قائمشهر مصدوم شد و وحید امیری در بازی تیم ملی با چین آسیب دید.

حالا برانکو برای بازی با تراکتورسازی، با یک علامت سوال بزرگ مواجه است. در خط حمله، علی علیپور جای امیری را می‌گیرد اما در نبود امیری و انصاری، برانکو برای جانشینی عالیشاه به مشکل خواهد خورد. اگر عالیشاه و امیری تا بازی با تراکتورسازی شرایط بازی پیدا نکنند، احتمالا احمد نوراللهی دوباره در سمت چپ خط هافبک سرخپوشان قرار خواهد گرفت. فصل پیش و زمانی که عالیشاه در خط حمله بازی می‌کرد، نوراللهی مقطعی در این پست به میدان رفت و نمایش نسبتا خوبی هم داشت اما تهاجمی‌تر شدن پرسپولیس و بردن عالیشاه به سمت چپ خط هافبک، او را به نیمکت فرستاد.

حالا در آستانه بازی سخت با تراکتورسازی با تبریز، شاید حضور نوراللهی به جای امیری و عالیشاه، به دفاعی‌تر شدن تیم برانکو در این بازی کمک کند. پرسپولیس شاید با مساوی مقابل تراکتورسازی صدرنشین بماند اما در صورت شکست، با شرایط بدی به استقبال دربی تهران خواهد رفت.

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز