تبلیغات

منتقدان کی‌روش، دوستان برانکو

ورزش> لیگ برتر؛

منتقدان کی‌روش، دوستان برانکو

منتقدان برانکو امروز طرفدار و رفیق سفت و سخت برانکو ایوانکوویچ هستند!

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بیشتر منتقدان کارلوس کی‌روش که می‌دانیم بی‌تعارف دوست ندارند سر به تن او باشد (‌کی‌روش به دلیل حضور طولانی مدتش در ایران فرصت‌های بی‌شماری را از بعضی‌ها دریغ کرده است) امروز طرفدار و رفیق سفت و سخت برانکو ایوانکوویچ هستند!

 خود برانکو رفتار و برخورد مهربانانه‌تری با این منتقدان داشته است. کی‌روش سعی کرده خشک، اداری و کلاسیک با آنها روبه‌رو شود. در واقع به هیچ کدام‌شان رو نداده اما برانکو رفتاری نرم‌تر و با صفت‌های نزدیک به ما ایرانی‌ها داشته... یک جورایی خودمانی‌تر بگوییم برانکو آنها را تحویل گرفته است و در نتیجه «زبان خوش» باعث شده تا منتقدان کی‌روش، برانکو را دوست داشته باشند... راستش را بخواهید از این اخلاق ایوانکوویچ خوش‌مان می‌‌آید. او بلد است چگونه دشمن را به دوست تبدیل کند. رفتار نرم و اخلاق خوب از صفت‌های قابل اعتنای هر انسان است. کی‌روش هم باید در این زمینه مقلد برانکو باشد و اینقدر دیگران را در هر مصاحبه‌ای متلک باران نکند!

خبرورزشی

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز