تبلیغات

کرملاچعب: الگوی من علی کریمی است

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، با او در مورد حضور در پرسپولیس و آینده فوتبالی‌اش صحبت کردیم.

از اینکه می‌خواهی برای پرسپولیس بازی کنی چه احساسی داری؟
من واقعاً نمی‌توانم احساس خودم را توصیف کنم و بی‌نهایت خوشحالم که به چنین تیم بزرگی پیوستم. من هرگز از این اتفاق مغرور نمی‌شوم و هدفم این است که خودم را نشان دهم و به پرسپولیس کمک کنم.

در پرسپولیس بازیکنی مثل ساسان انصاری نتوانست فرصت بازی پیدا کند. فکر می‌کنی در این تیم به ترکیب راه پیدا کنی؟
به خوبی می‌دانم که چقدر کار سختی دارم و به تمامی این مسائل فکر کرده‌ام. پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد و رسیدن به ترکیب این تیم خیلی سخت است. من منتظر یک فرصت از سوی برانکو هستم، حتی اگر دو دقیقه باشد. به هر حال باید خودم را نشان دهم و از کوچکترین لحظات نهایت استفاده را ببرم.

به نظر تو پرسپولیس چقدر شانس قهرمانی دارد؟
شک نکنید امسال قهرمان خواهیم شد. من به خیلی از دوستانم از ابتدای لیگ گفتم که پرسپولیس قهرمان می‌شود. من روی این تیم تعصب دارم و خیلی دوست دارم با پرسپولیس قهرمان ایران شوم.

در سال‌های گذشته که بازی‌های پرسپولیس را می‌دیدی طرفدار کدام‌یک از بازیکنان این تیم بودی؟
من همیشه سعی می‌کنم از بازیکنان ایرانی و خارجی چیزهای زیادی یاد بگیرم. الگوی من در بین بازیکنان پرسپولیس علی کریمی بود و در بین بازیکنان خارجی هم رونالدینیو را دوست داشتم.

مثل اینکه با تیم ملی جوانان به یک تورنمنت چهارجانبه در چین می‌روید؟
بله همین‌طور است. ما راه سختی داریم، ولی می‌خواهیم بعد از ۴۰ سال، قهرمان آسیا شویم. اگر اشتباه نکنم آخرین قهرمانی ایران در آسیا با کاپیتانی غلامحسین پیروانی بود و امیدوارم دوباره این تیم قهرمان آسیا شود.

خبرورزشی

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز