تبلیغات

رضایی: بوسنی و هرزگوین همانند گذشته جدی‎ترین حریف ما است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، تیم والیبال نشسته ایران با کسب پنج عنوان قهرمانی در تمام ادوار پارالمپیک، برای به ثبت رساندن ششمین قهرمانی خود در این دوره از بازی‎ها شرکت می‎کند.

هادی رضایی سرمربی تیم ملی کشورمان در خصوص آماده سازی تیم‎های ایران برای این دوره از رقابت‎ها، گفت: تیم والیبال نشسته مردان برای کسب بهترین نتیجه در اینجا حضور یافته و ما برای اینکه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم 15 مرحله اردوی آماده‎سازی را پشت سر گذاشته‎ایم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ادامه داد: تیم والیبال نشسته مردان برای قهرمانی در این دوره از رقابت‎ها برنامه‎ای را از 18 ماه قبل آغاز کرد که حضور در تورنمنت بین قاره‎ای، برپایی اردوهای متفاوت و برگزاری بازی‎های دوستانه همگی در قالب این برنامه می‎گنجد.

رضایی با بیان اینکه اصلی‎ترین حریف ایران در این دوره از رقابت‎ها همچنان بوسنی و هرزگوین است، عنوان کرد: بوسنی جدی ترین حریف ماست. با این حال ما در آمادگی کامل به سر می‎بریم تا با گذر از این تیم به مرحله بالاتر صعود کنیم.

وی اظهار داشت: برزیل هم با گذشته فرق کرده است. این تیم از امکانات میزبانی برخوردار است و برنامه را به گونه‎ای چیده که با ایران در فینال بازی کند. ما در جام بین قاره‎ای این تیم را برده‎ایم اما این برزیل قطعا متفاوت‎تر از گذشته خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در خصوص تیم والیبال نشسته بانوان گفت: بانوان ما برای نخستین بار است که در این بازی‌ها شرکت می‌کنند و اتفاقا در گروهی قرار دارند که قهرمان و نایب قهرمان پارالمپیک هم آنجا حضور دارند. با این حال آنها آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و ما نهایت تلاش خودمان را می‌کنیم که از این گروه صعود کنیم. کادر فنی و بانوان والیبالیست ما از انگیزه بالایی در این رقابت‌ها برخوردارند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز