تبلیغات

نیروها و کادرهای حزب الله از مشارکت در حج امسال خودداری کردند

الاناضول؛

نیروها و کادرهای حزب الله از مشارکت در حج امسال خودداری کردند

«این درخواست حزب الله از نیروهایش بنا تکلیف شرعی بود که در پی پیام آیت الله خامنه ای ولی فقیه ایران متوجه حزب الله شده بود.»

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وبسایت مصری "بوابه فیتو" به نقل از خبرگزاری الاناضول ترکیه گزارش داد: «یک منبع نزدیک به حزب الله اعلام کرد که این حزب نیروها و کادرهای خود را از شرکت در حج امسال منع کرد.»

 

منبع مذکور ادامه داد: «این درخواست حزب الله از نیروهایش بنا بر تکلیف شرعی بود که در پی پیام آیت الله خامنه ای ولی فقیه ایران به کنگره حج متوجه حزب الله شده بود.»

 

خاطر نشان می شود که آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در پیام امسال خود تأکید کردند که جهان اسلام، اعم از دولتها و ملّتهای مسلمان باید حاکمان سعودی را بشناسند و واقعیت هتّاک و بی‌ایمان و وابسته و مادّی آنان را بدرستی درک کنند.

 

وی تأکید کردند که مسلمانان جهان باید به‌خاطر جنایاتی که در گستره‌ی جهان اسلام به بار آورده‌اند، گریبان آنها را رها نکنند؛ باید به‌خاطر رفتار ظالمانه‌ی آنان با ضیوف الرّحمان، فکری اساسی برای مدیریّت حرمین شریفین و مسئله‌ی حج بکنند. کوتاهی در این وظیفه، آینده‌ی امّت اسلامی را با مشکلات بزرگ‌تری مواجه خواهد ساخت.

 

512

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز