تبلیغات

برگزاری نشست مدیرعامل بانک ملی ایران با همکاران بازنشسته

بازنشستگان بانک ملی ایران با مدیرعامل این بانک دیدار و مسائل و دیدگاه‌های خود را از نزدیک با وی مطرح کردند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در این مراسم که با حضور اعضای هیأت‌مدیره، معاونان، مدیران امور،جمعی از روسای ادارات مرکزی و حدود ۳ هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این بانک در باشگاه آجودانیه برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های موثر پیشکسوتان، بازنشستگان را گنجینه ارزشمند بانک عنوان کرد و با بیان اینکه پیگیری مسائل معیشتی و رفاهی بازنشستگان در چارچوب قانون در دستور کار هیأت‌مدیره بانک قرار دارد، گفت: مدیران فعلی بانک، فرزندان بازنشستگان و خدمتگزار آن‌ها هستند و امیدوارم خداوند توفیق دهد با سربلندی این مسئولیت را انجام دهیم .

وی با گرامی‌داشت ۸۸ سالگی بانک ملی ایران به تشریح وضعیت این بانک در حال حاضر پرداخت و ابراز داشت: خدمات بانک ملی ایران در سراسر کشور آنقدر وسیع است که توانسته با تمام امکانات در خدمت مردم ایران باشد. بازنشستگان آنقدر به خوبی فعالیت داشته‌اند که بانک ملی ایران آوازه‌اش در سراسر دنیا زیاد است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به رفع تحریم‌های سیستم بانکی، قابلیت‌های بالای این بانک در حوزه بین‌المللی را مورد تأکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد در شرایط جدید جایگاه این بانک بیش از پیش ارتقا یابد.

پیگیری امور درمانی و ارتقای خدمات درمانی بیمارستانی از دیگر نکات مطرح شده توسط مدیرعامل بانک ملی ایران بود .

 معاون سرمایه انسانی بانک ملی ایران نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های همکاران بازنشسته گفت: درخشش نام بانک ملی ایران در حال حاضر مرهون زحمات و تلاش‌های بازنشستگان است.

در این مراسم که روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه سال جاری و در فضایی صمیمانه برگزار شد، ضیاء‌الملکی پیشکسوت بانک و یکی دیگر از همکاران بازنشسته ضمن تقدیر از تلاش‌های هیأت‌مدیره بانک به طرح پاره‌ای نظرات و درخواست‌های همکاران بازنشسته پرداختند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز