تبلیغات

محمدخانی: کی‌روش زمان زیادی برای آماده کردن تیم ملی در اختیار نداشت

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال گفت: اصلی‌ترین رقیب ما در این گروه کره‌جنوبی است. ازبکستان هم تیم خوبی است، ولی فکر نمی‌کنم بتواند به اندازه کره برای ما دردسر ایجاد کند.

ناصر محمدخانی، مهاجم اسبق تیم ملی در گفت‌وگو با خبرنگار وبسایت نود در مورد ارزیابی خود از دو بازی تیم ملی در مقابل قطر و چین در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 گفت: در این دو بازی خوب نبودیم، اما خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم. مسابقات حساسیت بالایی دارد و شاید همین موضوع روی کیفیت بازی تیم اثر گذاشته است. کی‌روش زمان زیادی برای آماده کردن بازیکنان در اختیار نداشت اما با این حال مهم این است که نتایج خوبی در این دو بازی گرفتیم و شانس خوبی برای صعود داریم و به آینده امیدوارم هستیم.

او ادامه داد: بازی‌ها همه سخت است. شما می‌بینید که تیمی مثل قطر با تمام هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری که کرده است، در دو بازی هیچ امتیازی نگرفته اما ازبکستان از دو بازی 6 امتیاز کسب می‌کند و همه معادلات را بهم می‌زند. این دو بازی برای ما خیلی دشوار بود و به هیمن دلیل گرفتن 4 امتیاز از این بازی‌ها برای ما خوب بود. البته دو بازی سخت دیگر هم پیش رو داریم که بسیار مهم هستند.

مهاجم تیم ملی در دهه 60 راجع به دو حریف بعدی تیم ملی نیز عنوان کرد: من فکر می‌کنم اصلی‌ترین رقیب ما در این گروه کره‌جنوبی است. ازبکستان هم تیم خوبی است، ولی فکر نمی‌کنم بتواند به اندازه کره برای ما دردسر ایجاد کند. اگر ما در بازی‌های بیرون از خانه نبازیم و حداق یک امتیاز کسب کنیم، در بازی‌های خانگی با حمایت هواداران می‌توانیم سه امتیاز را بگیریم و به جام جهانی صعود کنیم.

محمدخانی در پایان گفت: کی‌روش تغییراتی را در تیم ایجاد کرده است که می‌تواند در کیفیت تیم ملی اثرگذار باشد. بازیکنان باید در سیستم او جا بیوفتند و نباید در این شرایط زیاد به دنبال انتقاد از تیم ملی باشیم و باید حمایت کرد. بعداً به اندازه کافی فرصت برای انتقاد هست و نباید طوری شود که بعداً افسوس بخوریم. صعود به جام جهانی اتفاق بسیار مهمی است و می‌تواند جامعه را تحت تاثیر قرار بدهد. من خیلی خوشحالم که در این دو بازی 4 امتیاز گرفتیم. هرچند از نظر فوتبالی سیراب نشدیم و نحوه بازی تیم راضی کننده نبود، ولی از نظر نتیجه خوب عمل کردیم و هرچه زمان بگذرد از نظر هماهنگی هم تیم بهتر خواهد شد و در بازی‌های بعد از تیم ملی، فوتبال بهتری را هم تماشا خواهیم کرد.

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز