تبلیغات

ترامپ: اگر من رییس جمهور نشوم اسرائیل نابود خواهد شد

ترامپ: اگر من رییس جمهور نشوم اسرائیل نابود خواهد شد

بین الملل > آمریکا - ایرنا نوشت: دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با این ادعا که توافقنامه هسته ای و لغو تحریم های ایران سبب نابودی رژیم صهیونیستی خواهد شد گفت تنها راه دوام اسرائیل این است که او به ریاست جمهوری آمریکا برسد.

دونالد ترامپ نامزد جنجالی حزب جمهوریخواه آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در یک گرد همایی با حضور رهبران کار آمریکا در کلیولند اوهایو مدعی شد که توافق هسته ای که به لغو 'تحریم های فلج کننده ' علیه ایران منجر شده در نهایت به نابودی اسرائیل منجر خواهد شد.

وی اضافه کرد که تنها راه بقای اسرائیل این خواهد بود که در انتخابات ماه نوامبر کشورش پیروز شود و به ریاست جمهوری آمریکا دست پیدا کند.

ترامپ از ابتدای ورود خود به رقابت های انتخاباتی آمریکا همواره به تبلیغات تندی علیه برجام و جمهوری اسلامی دست زده و تهدید کرده است که در صورت رسیدن به قدرت و ورود به کاخ سفید این توافق نامه را بطور کامل از میان خواهد برد.

وی حتی در سخنرانی ماه مارس خود در ایپک نیز به صراحت گفته است که از میان بردن 'توافق فاجعه آمیز با ایران' نخستین اولویت او در صورت پیروزی در این انتخابات خواهد بود.

52311

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز