تبلیغات

بازداشت دالتون ها در اسلام آباد غرب

حوادث؛

بازداشت دالتون ها در اسلام آباد غرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری سه برادر شرور که سوابق متعددی در زمینه سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و زورگیری داشتند، خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری سه برادر شرور که سوابق متعددی در زمینه سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و زورگیری داشتند، خبر داد.


سرهنگ بهروز سرتیپ‌نیا در خصوص این خبر اظهار کرد: در پی ارجاع یک مورد پرونده از سوی دادستان شهرستان اسلام آبادغرب به کلانتری 12 مرصاد مبنی بر قمه‌کشی سه شرور و مجروحیت چند نفر، شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد این سه شرور، سه برادر هستند که دو نفر از آنان 9 مورد ارتکاب سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و شرارت را در سوابق کیفری خود دارند، لذا با شناسایی هویت متهمان، مخفیگاه آنان نیز شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران گشت کلانتری 12 مرصاد موفق شدند این سه برادر را در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کنند.

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز