تبلیغات

جزئیاتی از مذاکرات نشست شش ساعته یک نماینده مجلس ایران با سیدحسن نصرالله

جزئیاتی از مذاکرات نشست شش ساعته یک نماینده مجلس ایران با سیدحسن نصرالله

امیر خجسته در گفت و گوی مشروحی با خبرآنلاین به موضوعاتی که در این نشست مطرح شد نیز اشاره کرد. او گفت: در این شش ساعت موضوعات مختلفی مطرح شد. از جمله این صحبت‌ها، اظهارنظر اخیر سید حسن نصرالله درباره هدف قرار دادن مراکز هسته ای رژیم صهیونیستی بود.

وی ادامه داد: سید حسن نصرالله در این جلسه می‌گفت که یکی از شیفتگان رهبر معظم انقلاب است و حضرت آقا هرچه بگویند حزب الله لبنان عملیاتی می‌کند. او می‌گفت منتظر فرمان آقا هستیم. حزب الله در سوریه و لبنان سرنوشت معادلات منطقه را تغییر دادند. اسرائیل دست از پا خطا کند، صدها موشک، اسرائیل را نابود خواهد کرد و اصلا نیازی به عملیات ایران نیست.

خجسته توضیح داد: ایشان در این جلسه از هدایت‌های رهبر انقلاب تمجید کرد و خاطراتی را در این زمینه بیان کرد و درباره تحولات عراق و سوریه و یمن و لبنان نیز صحبت کرد.

نماینده همدان در ادامه شایعه سفیر شدنش در یکی از کشور های آسیای غربی را اکیدا رد کرد و با تاکید بر اینکه اساسا پیشنهادی در این زمینه نداشته است، گفت: این موضوع را اولین بار می‌شنوم. من وارد مسائل اجرایی نمی‌شوم. من نماینده مردم هستم و هیچ مسئولیتی را به جز نمایندگی مردم نمی‌پذیرم. به همه نمایندگان هم توصیه می‌کنم وکالت مردم را رها نکنند و دنبال پست‌های اجرایی نروند.

او تاکید کرد که سفر 10 روزه اش به سوریه و لبنان ارتباطی با شایعه سفیر شدنش ندارد.

مشروح گفت و گو با امیر خجسته را می توانید اینجا بخوانید. بخش عمده این گفت و گو درباره پرونده فساد در بنیاد شهید در دولت قبل است.

29213

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز