تبلیغات

ابراز رضایت دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک از شرایط ورزشکاران ایران

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، پانزدهمین دوره پارالمپیک شامگاه چهارشنبه به وقت ریو دو ژانیرو آغاز می‌شود.

کاروان ورزش ایران با 111 ورزشکار در قالب 12 رشته ورزشی در این دوره از بازی‌های پارالمپیک شرکت می‌کند. در این بازی‌ها نزدیک به 4500 ورزشکار از 174 کشور شرکت خواهند کرد و در 528 رقابت در 22 رشته مسابقه می‌دهند.

مسعود اشرفی در این باره گفت: تا بدین لحظه کاروان ایران از آمادگی بالایی برای حضور در این رقابت‌ها برخوردار است و ما امیدواریم در مسابقات نیز این آمادگی حفظ شده تا بتوانیم با کسب بهترین نتیجه به کار خود پایان دهیم.

وی اظهار داشت: طبیعی است که همه کشورها برای حضور پرقدرت در اینجا حضور پیدا کرده اند بنابراین بحث فنی تر و جزئی تر را پس از آغاز رقابت ها می توان ارائه کرد. با این وجود پیش بینی خوبی از عملکرد ورزشکارانمان در این دوره از بازی ها دارم.

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک افزود: در این دوره از رقابت ها با 111 ورزشکار حضور یافته ایم که 60 نفر از اعضای کاروان در قالب تیم هستند و فقط والیبال نشسته مردان و فوتبال هفت نفره شانس کسب مدال هستند. یعنی در واقع ما برای تکرار نتایج دوره قبل کار دشواری پیش رو داریم. در دو میدانی 27 نماینده داریم که نسبت به دوره قبل تقریبا یک و نیم برابر شده ایم با این حال خیلی از رقبای دو و میدانی کاران، خود ایرانی‌ها هستند.

اشرفی عنوان کرد: برگزارکننده به لحاظ فنی با اشکالاتی مواجه بود که البته بخشی از این مشکلات پس از پایان بازی های المپیک حل شده. مشکلات حمل و نقل هم به طور کامل برطرف نشده با این حال امیدواریم که صرف نظر از این مسائل با کسب بهترین نتیجه به میهن عزیزمان بازگردیم.

ایران در دوره قبلی این بازی های با کسب 10 مدال طلا، هفت نقره و هفت برنز و کسب عنوان یازدهم به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز