تبلیغات

فدراسیون فوتبال با تغییر لباس تیم ملی،خود کشی کرد/نمی دانم آقایان چرا حاضر به قبول پیشنهاد عجیب آدیداس شدند

مدیر فروش شرکت جیووا گفت:قرارداد فدراسیون فوتبال و جیووا به صورت حرفه ای منعقد شده است اما مسئولان فدراسیون با تغییر برند لباس تیم ملی خود کشی کردند.

فدراسیون فوتبال با تغییر لباس تیم ملی،خود کشی کرد/نمی دانم آقایان چرا حاضر به قبول پیشنهاد عجیب آدیداس شدندمحمدعلی بردبار در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ادعای غرامت 10 میلیاردی شرکت جیووا از فدراسیون فوتبال ایران اظهار داشت:این موضوع درست است. متاسفانه فدراسیون فوتبال مشاوران خوبی در بحث لباس های تیم ملی ندارد و نداشتن اطلاعات حقوقی و مشورت های نادرست برخی افراد سبب شد تا فدراسیون برخلاف امضای تفاهم نامه با "جیووا" از برند دیگری استفاده کند.

وی افزود: این قرارداد به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس ضوابط بسته شده اما فدراسیون فوتبال با این اقدام به نوعی دست به خودکشی و عملیات انتحاری زد که برند لباس های خود را تغییر داد.

بردبار ادامه داد: اسناد و مدارک خود را جمع آوری کرده ایم و از برنامه ای که جریاناتی را علیه جیووا راه انداخت به موقع شکایت می کنیم. شرکت جیووا براساس بندهایی که در قرارداد وجود دارد از فدراسیون فوتبال درخواست غرامت کرده و تنها مرجع رسیدگی به تخلفات 2 طرف نیز دادگاهی در سوئیس است. قوانین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در جهت حمایت از حامیان مالی قوانین جدی را تصویب کردند و متاسفانه مسئولان وارد جریانی شده اند که باید به مردم جواب دهند.

بردبار درباره این که آیا کارلوس کی روش از شرکت جیووا خواستار انعقاد قراردادی جدا از فدراسیون فوتبال با شرکت مذکور شده یا خیر، گفت: شرکت جیووا حرفه ای است و مسئولان آن براساس حرفه ای گری اظهار نظر می کنند. کی روش هیچ وقت از ما چنین درخواستی نکرده است. بحث اصلی ما این است که قراردادی بین شرکت ایتالیایی و فدراسیون فوتبال ایران امضا شده و طرفین باید به تعهدات خود عمل کرده و از مشاوران آگاه مشورت می گرفتند اما مسئولان فدراسیون فوتبال بدون هماهنگی دست به تغییر لباس تیم ملی زدند.

وی افزود: طبق هماهنگی با نمایندگی اصلی، لباس های تیم ملی قبل از بازی با قطر با بهترین کیفیت تولید و به فدراسیون فوتبال تحویل داده شد. نمونه این لباس ها نزد طرفین موجود است و هر کارشناسی آن را بررسی کند بر کیفیت بالای لباس ها اقرار می کند.

مدیر فروش جیووا در خاورمیانه در پایان تصریح کرد: به قول دوستان، شرکت "آدیداس" اعلام کرده که حاضر است شش ماه دیگر با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد ببندد. نمی دانم چه اصراری وجود داشته و آقایان می خواستند چه کسی را راضی کنند که حاضر به قبول چنین امری شده اند. ما به عنوان مسئولان شرکت پارس از حق و حقوق خود گذشتیم اما شرکت جیووا براساس قرارداد خواستار دریافت غرامت شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز