تبلیغات

مالدینی قصد بازگشت به میلان را ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه میلان از تصمیم سیلویو برلوسکونی برای فروش سهام این باشگاه به چینی ها متعجب شده است.

به گزارش وبسایت نود، پائولو مالدینی که 24 سال برای تیم اول میلان بازی کرد احتمال بازگشت خودش به این باشگاه پس از ورود مالکان جدید را رد کرد.

مالدینی به اسکای ایتالیا گفته:

فروش میلان به مالکان جدید واقعا عجیب است. زمانی که به میلان وارد شدم رییس دیگری حضور داشت و در همان ابتدا مالکیت باشگاه تغییر کرد. برولسکونی یک رییس فوق العاده برای میلان بوده است. او موفق ترین و خلاق ترین رییس باشگاه در فوتبال مدرن محسوب می شود.

مدافع پیشین میلان درباره اخبار رسانه ها مبنی بر بازگشتش به این باشگاه گفته:

از شنیدن این این اخبار یک مقدار خسته شدم. من زندگی خودم را ساختم. این اخبار صحت ندارند. میلان نه تنها برای من بلکه برای کل خانواده ام یک عشق است اما آینده من نیست. فکر می کنم وظیفه آن هایی که یک باشگاه را می خرند این است که به تاریخش توجه کنند. بارها گفتم که رییس باشگاه تنها نباید خواسته خودش را در نظر بگیرد. میلان میلیون ها هوادار در سراسر دنیا دارد و باید به آن ها احترام گذاشته شود و به نظرشان اهمیت داده شود.

2031

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز