تبلیغات

واکنش شورای همکاری خلیج فارس به پیام رهبر انقلاب اسلامی

شورای همکاری خلیج فارس همسو با عربستان سعودی، بیانیه صادر شده از سوی رهبر انقلاب اسلامی درباره حج را محکوم کرد.

واکنش شورای همکاری خلیج فارس به پیام رهبر انقلاب اسلامیبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، عبداللطیف بن راشد زیانی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس، اعلام کرد: شورای همکاری خلیج فارس آنچه در بیانیه رهبر جمهوری اسلامی ایران درباره حج  آمده را تحریکی با اهداف مشخص دانست. 

وی این پیام را تلاشی برای سیاسی کردن این فریضه اسلامی بزرگ که ملت‌های مسلمان را در این روزهای مبارک در سرزمین حرمین شریفین جمع می‌کند، توصیف کرد.

رئیس شورای همکاری خلیج فارس در ادامه اعلام کرد: جهان اسلام تلاش‌های بسیار عربستان سعودی برای برگزاری این فریضه و تسهیل آن و نیز تامین سلامت حجاج را می‌فهمد و درک می‌کند.

زیانی سپس تاکید کرد: کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، حملات رسانه‌ای ظالمانه و نیز اظهارات متوالی مقامات عالی‌رتبه ایران علیه عربستان سعودی و کشورهای عضو شورای همکاری را مردود می‌دانند. اعضا تاکید می‌کنند این اقدامات با ارزش‌ها و اصول دین حنیف اسلام که به محبت، الفت و برادری دعوت میکند مغایر است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز