تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

واکنش ایران به اظهارات دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس

واکنش ایران به اظهارات دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس

بین الملل > دیپلماسی - بهرام قاسمی، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان به موضعگیری جانبدارانه اخیر دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قاسمی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران ضمن یادآوری حادثه غم انگیز و فراموش ناشدنی منا به دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس، معتقد است آنچه در موسم حج سال گذشته بر حجاج بیت الله الحرام گذشت، بی کفایتی و ناتوانی حاکمان آل سعود در مدیریت کنگره عظیم حج را بخوبی آشکار ساخت.

وی افزود: فرافکنی حاکمان آل سعود و دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس، رافع مسوولیت آنان در قبال خون های به ناحق ریخته شده هزاران مسلمان از سراسر جهان در فاجعه منا و پوشاننده عدم کفایت آل سعود در مدیریت حج ابراهیمی نیست.

قاسمی تأکید کرد: پایبندی به ارزش ها و اصول دین مبین اسلام و الفت و محبتی که آقای عبداللطیف الزیانی به آن اشاره کرده با عمل ایشان در حمایت از حاکمانی که با بی کفایتی خود امت اسلام را داغدار کرده در تناقضی آشکار است. ا

گر او به جد مدعی تبیین و تبلیغ اصول اسلامی است، بهتر آن است برای کشف حقایق، واقعیت ها و روشنگری در خصوص بازیابی علل این فاجعه عظمی در جهت تشکیل یک هیأت حقیقت یاب بین المللی و اسلامی تلاش کرده و دولت عربستان را از مانع تراشی در راه تشکیل آن بازدارد.

52311

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز