تبلیغات

خداحافظی مربی محبوب و یک اتفاق خوب بین‌المللی/ تیم ملی سوژه شد!

خداحافظی مربی محبوب و یک اتفاق خوب بین‌المللی/ تیم ملی سوژه شد! بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل قطر وتساوی برابر چین، مهمترین اتفاقات این هفت روز ورزش آنجایی رقم خورد که رسول خادم عضو هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد و بنا به همکاری با کشتی پایان داد.

خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: دو هفته از اتمام بازی های المپیک می گذرد و خیلی از فدراسیون ها و در کل ورزش ایران همچنان در مرحله ارزیابی عملکرد کاروان اعزامی به این دوره از بازی هاست؛ بر همین اساس هنوز تیم ها و ورزشکاران روی دورحضور در رویدادهای مختلف نیفتاده اند که به واسطه آن با اتفاقات مختلف هم مواجه شوند مگر اتفاقاتی که به بازهم المپیک مربوط می شود یا رویدادهایی در سایر رده ها و رشته های المپیکی.

از این دست اتفاقات در این هفت روز ورزش هم رخ داد مثل خداحافظی محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی که با توجه به اتمام قراردادش از این تیم انجام شد، نایب قهرمانی تیم ووشو که با حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به دست آمد، چهارمی تیم کشتی آزاد جوانان در مسابقات جهانی فرانسه و البته اتفاق خوبی که برای کشتی ایران در جریان این رقابت ها و در مجمع انتخاباتی هیات رئیسه اتحادیه جهانی رخ داد.

البته بیشترین سهم اتفاقات مهم این هفت روز ورزش برای فوتبال و تیم ملی بود؛ این تیم طی این هفته دو دیدار در چارچوب مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انجام داد که در یکی پیروز شد و در دیگری به تساوی رضایت داد.

مهمترین اتفاقات و رویدادهای این هفت روز ورزش به شرح زیر است:

بیمه رازی قهرمان لیگ کشتی آزاد شد
مرحله اول لیگ کشتی آزاد باشگاه های کشور که پس از دو روز رقابت میان شرکت کنندگان پنجشنبه گذشته با قهرمانی تیم بیمه رازی در خرم آباد به پایان رسید. در پایان این رقابت ها که به صورت دوره ای و با حضور پنج تیم برگزار شد، تیم بیمه رازی با چهار پیروزی به عنوان قهرمانی رسید. پس از تیم بیمه رازی تیم های ستاره گان ساری، رعد پدافند، هیأت کشتی البرز و پیام نور مازندران دوم تا پنجم شدند.

برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پنجشنبه گذشته در حضور بیش از ۸۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد، در پایان این دیدار ملی پوشان کشورمان موفق شدند با دو گل رضا قوچان نژاد(۹۴) و علیرضا جهانبخش (۱۰۰) صاحب برتری شوند، این پیروزی در حالی برای شاگردان کی روش به دست آمد که آنها در مجموع نمایش خوبی برابر حریف نداشتند. دیگر اینکه در پایان دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر، رضا قوچان نژاد به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز