تبلیغات

اخلاق عجیبی که علی کریمی ترکش نکرده + عکس

وقتی جادوگر همه را غافلگیر کرد؛

اخلاق عجیبی که علی کریمی ترکش نکرده + عکس

ستاره سابق تيم ملي باز هم همه را غافلگير كرد و سر تمرينات خونه‌به‌خونه حاضر شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اتفاق جالب این هفته، حضور علي كريمي در تمرينات تيم خونه‌به‌خونه بابل بود. جادوگر از اواسط فصل گذشته به عنوان مشاور مالك اين باشگاه متمول ليگ يكي معرفي شد و بسياري از مسابقات اين تيم را از نزديك تماشا كرد. با اين وجود اوايل تابستان اعلام شد او ارتباطش با اين باشگاه را به طور كلي قطع كرده و ديگر در تيم بابلي سمتي ندارد.

 

پيرو همين شايعات، كريمي حتي ديدارهاي تداركاتي خونه‌به‌خونه در تهران را هم كه پيش از شروع فصل جاري برگزار شد، تماشا نكرد. البته كسي انتظار نداشت جادوگر براي ديدن بازي اين تيم برابر استقلال به محل برگزاري مسابقه برود، اما مسلما همه توقع داشتند او اين كار را براي بازي خونه‌به‌خونه با پرسپوليس انجام بدهد.

 

غيبت آقاي شماره هشت در آن بازي ديگر جاي ترديدي باقي نگذاشت كه همكاري كريمي با باشگاه شمالي خاتمه يافته، اما ستاره سابق تيم ملي باز هم همه را غافلگير كرد و سر تمرينات خونه‌به‌خونه حاضر شد!

 

جادوگر در دوران بازيگري‌اش زياد اهل خداحافظي كردن و پس گرفتن آن بود و حالا به نظر مي‌رسد اين خصلت در دوران بازنشستگي هم همراه او باقي مانده است!

 

به طور كلي تنها اصل تغييرناپذير در مورد علي كريمي آن است كه هيچ‌وقت نمي‌شود او را پيش‌بيني كرد!

 

علی کریمی

 

 

بانک ورزش

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز