تبلیغات

بررسی شایعه حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس

احتمالی غیرممکن؛

بررسی شایعه حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس

طی روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر حضور ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان به لیگ ایران نقل محافل است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اشکان دژاگه تابستان پر سر و صدایی را سپری کرده، اتفاقاتی که در برلین افتاد و کسی پیگیرش نشد از یک سو، مشکلاتی که العربی برای این مهره ارزشمند تیم ملی ایجاد کرده سبب شده تا دژاگه دائما در صدر اخبار باشد.

 

بعد از بازی ایران و قطر شایعه‌ای به گوش رسید که اشکان قصد جدایی از العربی و پیوستن به تیمی آلمانی را دارد. انتقالی که اتفاق نیفتاد و با بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات آلمان، امکان رخ دادن این انتقال تا زمستان صفر است.

 

همچنین طی روزهای اخیر شنیده می‌شود که دژاگه در آستانه بازگشت به لیگ ایران است. شایعه‌ای که در اوج فصل نقل‌وانتقالات در مورد این بازیکن و پرسپولیس نیز شنیده شده بود.

 

اما آیا در حال حاضر این انتقال امکان‌پذیر است؟ دژاگه هنوز تحت قرارداد باشگاه العربی قطر است و این در حالی است که پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی در ایران راس ساعت 24 روز 15 شهریور بسته شده تا جابه‌جایی بازیکنان تحت قرارداد غیرممکن باشد.

 

به عبارتی انتقال دژاگه به لیگ ایران امری است ناممکن، البته در صورتی که قوانین اجازه می‌داد هم بعید بود تیمی ایرانی توانایی پرداخت دستمزد دژاگه را داشته باشد!

 

در حال حاضر و در میان لیگ‌های معتبر دنیا، تنها پنجره نقل‌وانتقالات در پرتغال، قطر و استرالیا باز است. دژاگه در صورت ترک العربی اجازه خواهد داشت در یکی از این سه لیگ به میدان برود که با توجه به شرایط دستمزد وی، این بازیکن تیم ملی کشورمان به احتمال زیاد فوتبال خود را در قطر  و تیمی به جز العربی ادامه خواهد داد.

روزنامه پیروزی

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز