تبلیغات

انتقاد وزیر ارشاد هاشمی از محمود گودرزی در وزارتخانه ورزش!

انتقاد وزیر ارشاد هاشمی از محمود گودرزی در وزارتخانه ورزش!

ورزش > مدیریت ورزش - وزیر ورزش در نشستی که همه روسای فدراسیون‌های ورزشی حضور داشتند، با انتقاد مصطفی میرسلیم روبرو شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عصر چهارشنبه روسای فدراسیون های مختلف ورزشی در نشستی تخصصی، مهمان وزیر ورزش بودند. نشستی که در آن محمود گودرزی توضیحاتی درباره المپیک و افق پیش روی ورزش داد. در این مراسم از فدراسیون های ورزشی برای المپیک تشکر شد و البته حاشیه اش انتقاد شدید مصطفی میرسلیم از شخص وزیر ورزش بود. میرسلیم، رئیس فدراسیون نجات غریق که از قانون دوشغله ها و بازنشسته ها و اجرایش در ورزش دلخور است، به وزیر گفت: «شما در این زمینه خیلی کوتاه آمدید. من حتی به شما نامه زدم و انتظار داشتم جلوی این طرح را که به ورزش ضربه می زند بگیرید ولی خیلی منفعل عمل شده است.» 

در پی این گلایه های مصطفی میرسلیم، محمود گودرزی هم گفت: «این نامه شما در اختیار مسئولان سازمان بازرسی قرار گرفته و ما پیگیر هستیم.»

اگرچه گودرزی گفته از طریق سازمان بازرسی پیگیر است اما پیشتر مصطفی پورمحمدی، رئیس پیشین سازمان بازرسی و وزیر کنونی دادگستری صراحتا گفته بود تنها راه حل مشکل دوشغله ها و بازنشسته ها در ورزش، ارائه لایحه و طرحی به مجلس و تصویب آن برای مستثنی شدن ورزش مثل آموزش عالی از به کار گیری این دسته از مدیران است.

41258

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز