تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

برای آن‌هایی که تصمیم گرفته‌اند مجدداً کنکور بدهند

به این فکر کنید که موفق‌ترین افراد دنیا کسانی هستند که بیش از همه جواب رد شنیده‌اند؛ پس اگر شما هم ایده‌ای نو در ذهن دارید نباید انتظار داشته باشید که دیگران فوراً آن را بپذیرند.

مهم خود شما هستید که تصمیم گرفته‌اید امسال از همین ابتدا مصمم و بااراده درس خواندن را شروع کنید و به حرف اطرافیان و تمام موج‌های منفی اهمیتی ندهید. مهم شما هستید که از سالی که پشت سر گذاشته‌اید تجربه‌های زیادی کسب کرده‌اید و تا حدودی راه را یاد گرفته‌اید. حالا باید اراده‌تان را قوی‌تر کنید. نقاط قوت‌تان را پایدار کنید و ضعف‌های‌تان را هر چه سریع‌تر برطرف کنید.

تصمیم زیبای‌تان قابل تحسین است. شما بسیار بااراده و توانمند هستید و اعتمادبه‌نفس بالایی دارید که برای رسیدن به هدف، رتبه، شهر و حتی دانشگاه دلخواهتان تصمیم گرفته‌اید یک سال دیگر درس بخوانید و با تمام مشکلات و سختی‌ها مبارزه کنید.

باعث افتخار آن دانشگاهی هستید که چنین دانشجویان بااراده‌‌ای مانند شما دارد.

از همین امروز تصمیمتان را عملی کنید و جدی‌تر درس بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز