تبلیغات

تاوان 300 میلیونی رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس

مبلغ قرارداد جدید ملی پوش سرخ ها؛

تاوان 300 میلیونی رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس

قرارداد مدافع تیم ملی با پرسپولیس فصل گذشته ۹۵۰ میلیون تومان بود که امسال به ۸۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رامین رضاییان پس از کش و قوس های فراوان با برگزاری دو بازی اول تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی بالاخره روز گذشته به تمرین پرسپولیس رفت و زیر نظر برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت.

 

رضاییان که برخلاف برخی اخبار منتشر شده درباره توافق سه ساله، قراردادی دو ساله با پرسپولیس امضا کرده، اولین جلسه تمرین خود را انجام داد اما با توجه به غیبت طولانی او در تمرینات پرسپولیس جایی در ترکیب این تیم در بازی تراکتورسازی نخواهد داشت.

 

قرارداد رضاییان با پرسپولیس فصل گذشته ۹۵۰ میلیون تومان بود که امسال به ۸۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. این بازیکن اگر به ترکیه نمی‌رفت و به قرارداد قبلی خود پایبند می‌ماند در مجموع این قرارداد دو ساله با کاهش ۳۰۰ میلیونی قراردادش مواجه نمی‌شد.

 

این شرطی است که باشگاه برای بازگشت او به تیم تعیین کرد و خود رضاییان هم اعلام کرد هیچ مشکلی با تصمیم این باشگاه ندارد و هر شرطی بگذارند حاضر است برای برگشتن به پرسپولیس آن را قبول کند.

سایت برنامه 90

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز