تبلیغات

خشم اسپانسر پرسپولیسی ها از طارمی، مسلمان و ماهینی بالا گرفت

جریمه این 3 سرخوش به دلیل شرکت در تبلیغ یک تولید کننده ورزشی؛

خشم اسپانسر پرسپولیسی ها از طارمی، مسلمان و ماهینی بالا گرفت

سه بازیکن پرسپولیس به دلیل اینکه برای یک شرکت ورزشی تبلیغ کرده اند احتمالا با جریمه روبرو خواهند شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، 3 بازیکن پرسپولیس در آستانه جریمه شدن قرار دارند، به دلیل اینکه بدون اجازه اسپانسر تیم، برای یک شرکت تولیدی لوازم ورزشی تبلیغ کرده اند.

 

محسن مسلمان، مهدی طارمی و حسین ماهینی سه بازیکنی هستند که در تبلیغات یک برند توزیع کننده محصولات ورزشی شرکت کرده اند.

 

این سه بازیکن که عکس های تبلیغاتی خودشان را در شبکه های مجازی منتشر کرده اند با این کار باعث شده اند تا خشم اسپانسرشان بیش از اندازه شود. به همین دلیل قرار است این سه بازیکن توسط مدیریت باشگاه با جریمه روبرو شوند چون بر اساس اسپانسر پرسپولیس آنها حق تبلیغ برای سایر برندها را ندارند!

 

این اتفاق در حالی افتاده است که سال قبل هم چند بازیکن در یکی از برنامه های سیما که مربوط به آشپزی بود حاضر شدند. حضوری که جریمه را برای آنها به همراه داشت.

 

اسپانسر باشگاه پرسپولیس همه اختیارات تبلیغاتی مربوط به بازیکنان را در اختیار خودش گرفته و حتی در مقاطعی به آنها اجازه مصاحبه کردن با رسانه ها را نمی دهد.

 

با این شرایط طارمی، ماهینی و مسلمان باید منتظر جریمه از سوی باشگاه باشند. شاید هم اتفاق دیگری بیفتد و این حاشیه ها با یک تذکر ختم به خیر شود.

بولتن نیوز

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز