تبلیغات

تبدیل شدن زمین چمن به بیابان در تایباد+عکس

ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1395/06/18 شناسه خبر: 889354

زمین چمن شماره دو و زمین چمن آموزش و پرورش تایباد براثر بی تدبیری و رسیدگی نشدن به بیابان و خارزار تبدیل شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تایبادخبر، این روزها فصل فوتبال در شهرستانهاست و تیم های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شهرستان تایباد هرروز مشغول تمرین هستند. باتوجه به اینکه شهرستان تایباد تنها یک زمین چمن قابل استفاده دارد و تمامی بازیهای رسمی شهرستان نیز در همین زمین چمن برگزار می شود زمان بسیار کمی در اختیار تیم های فوتبال برای برگزاری تمرینات قرار می گیرد.

حتی بدلیل زیاد بودن تیمها در هر نوبت از تمرین دو یا چند تیم همزمان در زمین چمن به تمرین می پردازند و تنها راه برای رفع این مشکل آباد شدن دوباره زمین چمن شماره دو شهرستان است.

حدود ده سال پیش زمین چمن شماره دو تایباد به بهره برداری رسید و همه فوتبال دوستان شهرستان خوشحال از اینکه دو چمن با ابعاد استاندارد در شهر داریم و با وعده هایی که عنوان می شد این چمن بسیار بهتر از چمن شماره یک خواهد شد به روزها و سالهای آینده امیدوار شده بودند.

اما امروز حدود 10 سال از زمان بهره برداری از این چمن می گذرد و وقتی به سراغ آن می رویم با یک بیابان بی آب و علف مواجه می شویم.

گفتنی است علاوه بر این دو چمن استاندارد، شهر تایباد یک زمین چمن کوچکتر نیز داشت بنام چمن آموزش و پرورش که آن هم چند سالی است به خارزار تبدیل شده است.

لازم به ذکر است شهرستان تایباد از پتانسیل بسیار بالایی در رشته فوتبال برخوردار بوده و چندین تیم در لیگ های دسته یک و دو و سوپر لیگ استان دارد.

انتهای پیام/رض

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز