تبلیغات

توصیه اخلاقی قلعه نویی به دو بازیکن سابق پرسپولیس

نوری و بنگر موظف شدند برای برانکو گل ببرند؛

توصیه اخلاقی قلعه نویی به دو بازیکن سابق پرسپولیس

در حالی‌ که دو بازیکن قدیمی پرسپولیس به خاطر کنار گذاشته‌شدن از این تیم از سرمربی کروات دلخور هستند اما سرمربی تراکتور به آنها توصیه کرده حتما با دسته گل به سمت نیمکت تیم سابق‌شان بروند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چیزی به دیدار حساس تراکتورسازی و پرسپولیس نمانده است. دیداری که امسال با توجه به قدرتمند بودن هر دو تیم از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.

 

اگر چه بین مسئولان باشگاه بر سر این‌که بازی کجا برگزار شود، اختلاف‌نظر زیادی وجود داشت و سرپرست‌های دو تیم بارها بر سر این موضوع با هم بحث کردند اما رابطه خوبی که این روزها بین برانکو ایوانکوویچ و قلعه‌نویی ایجاد شده، این نوید را می‌دهد که بازی قرمزها به جنجال کشیده نشود.

 

حضور دو بازیکن قدیمی پرسپولیس در تراکتور به اتفاقات حاشیه‌ای این دیدار دامن خواهد زد. خصوصا اگر هواداران پرسپولیس برخورد خوبی با محمد نوری و محسن بنگر نداشته باشند.

 

در حالی‌ که این دو بازیکن قدیمی پرسپولیس به خاطر کنار گذاشته‌شدن از این تیم از برانکو دلخور هستند اما قلعه‌نویی به آنها توصیه کرده حتما با دسته گل به سمت نیمکت تیم سابق‌شان بروند.

 

قلعه‌نویی به بنگر و نوری تأکیده کرده موظف هستند که از برانکو رخصت بگیرند تا هم به سرمربی سابق‌شان ادای احترام کرده باشند، هم این‌که دل تماشاگران پرسپولیس را نرم کنند تا از رخ دادن اتفاقات حاشیه‌ای جلوگیری شود.

 

این کار قلعه‌نویی بسیار پسندیده است و او نشان داده برای حرمت‌ها در فوتبال ارزش زیادی قایل می‌شود.

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز