تبلیغات

انهدام باند سرقت مسلحانه در چابهار

ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1395/06/18 شناسه خبر: 889483

اعضای باند 4 نفره سارقین مسلح در چابهار توسط سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان دستگیر و گروه آنها منهدم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این خصوص به عصرهامون گفت: چندی پیش گزارشات متعددی مبنی بر سرقت های مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت در چابهار ارائه شد که با توجه اینکه چابهار به عنوان یک نقطه استراتژیک و حساس در کشور و خاورمیانه مطرح است و مورد توجه گروه های مختلف اقتصادی جهان می باشد پیگیری موضوع به فوریت در دستور کار قرار گرفت.
بر پایه این گزارش، نیروهای گمنام امام زمان (عج) سپاه چابهار با رصد کامل اطلاعاتی و اشرافیت بر موضوع، روز گذشته موفق به شناسایی محل اختفاء اعضای این باند شدند و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.
افراد دستگیرشده با هویت «صالح –ش»، «جمیل-آ»، «ابوبکر-ت» و «آدم-ع» با استفاده از احکام ماموریتی جعلی اقدام به زورگیری و اخاذی از شهروندان می کردند که در اعترافات خود به سرقت های مسلحانه متعدد، راه بندان، زورگیری، تیراندازی به عابران پیاده و ایجاد رعب و وحشت در حوزه چابهار اعتراف کردند.
نیروهای گمنام امام زمان (عج) در بررسی محل اختفای این افراد مقادیری سلاح گرم و مهمات را کشف و ضبط کردند.این افراد با استفاده از احکام ماموریتی جعلی اقدام به زورگیری و اخاذی از شهروندان می کردند.
روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در پایان اعلام کرد: ایجاد هرگونه فضای رعب و وحشت در استان برخورد جدی و قاطع دستگاه های امنیتی را به همراه دارد و در خصوص برخورد قانونی با مخلان امنیت هیچ کوتاهی و مماشاتی صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز