تبلیغات

تجلیل از منتخبان نخستین دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد فارابی در آستانه روز ملی سینما و به منظور تکریم از تلاش نوجوانان منتخب نخستین دوره المپیاد فیلمسازی و همچنین هیات دواران نوجوان سه دوره اخیر جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، با ارسال هدایای فرهنگی و آموزشی سینمایی از آنها تقدیر به عمل آورد.

در یادداشتی که به همراه این هدایا ارسال شد آمده است: روز ملی سینما بهانه ای شد برای یادآوری و امید به گردهمایی دوباره برای نمایش توانمندی ها و بروز استعدادها.

در نخستین دوره این المپیاد از میان ۴۰۰ اثر تولید شده در آن دوره ۱۰۰ فیلم به بخش مسابقه راه یافتند و در پایان جشنواره به ۲۲ اثر منتخب از سوی داوران جوایزی اهدا شد.

نخستین دوره این المپیاد سال قبل و همزمان با بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان توسط بنیاد سینمایی فارابی به عنوان اولین گام برای آشنایی نوجوانان با فیلمسازی و ایجاد فرصتی عادلانه در اقصی نقاط کشور و همچنین به منظور بروز استعدادهای ناشناخته و نمایش توانمندی های نوجوانان برگزار شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز