تبلیغات

آیا می‌دانستید «رضامالدینی» قراربوده هنرپیشه نقش اول این کارگردان سرشناس باشد؟

آیا می‌دانستید «رضامالدینی» قراربوده هنرپیشه نقش اول این کارگردان سرشناس باشد؟

ورزش > لیگ برتر - رضا شاهرودی می‌گوید درست در پایان فوتبالش پیشنهاد بازی در سینما را رد کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا شاهرودی ستاره پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که بی شک یکی از خوش تیپ ترین های دهه 70 فوتبال ایران بوده است، در کافه خبر حرف های جالبی درباره فوتبال ایران، فوتبالش و حاشیه فوتبالش زده است. او در بخشی از این گفت و گو درباره پیشنهاد هنرپیشگی سخن گفته است. رضا که پرسپولیسی ها او را مالدینی صدایش می کردند، درباره روزهای پایان فوتبالش گفت: «فوتبالم که تمام شد، پیشنهاد بازی در سینما را هم داشتم.»

این پیشنهاد بازی در سینما از جانب چه کسی بوده است؟ او این ماجرا را برای مان تعریف می کند:« خانم پوران درخشنده لطف کردند و به من پیشنهاد بازی در نقش اصلی یک فیلم را دادند. پیشنهادشان این بود که من نقش یک بچه پایین شهری را بازی کنم که خوش تیپ است و دخترهای پولدار بالای شهری را اغفال می کند و ثروت شان را به جیب می زند. از ایشان 48 ساعت مهلت خواستم. هرچه فکر کردم ، دیدم من آدم بازی در سینما و جلوی دوربین نیستم. اگر بروم و بازی کنم، خودم و اسم رضا شاهرودی را خراب می کنم. برای همین از ایشان عذر خواستم و فکر کنم خود ایشان هم دیگر این فیلم را نساختند.»

او در پاسخ به این پرسش که فکر نمی کنی اگر می رفتی ،می توانستی مثل پژمان جمشیدی راه جدیدی برای شهرت و ثروت پیدا کنی ؟ گفت:«راستش را بخواهی نه. اتفاقا من خودم خیلی پژمان را برای بازی در این سریال تشویق کردم. پژمان از جوانی هم همین استعداد را داشت. او ، مهرداد میناوند و بهنام ابوالقاسم پور بین بچه های ما استعداد هنرپیشگی را داشتند. البته استعدادشان بازی در کارهای طنز بود. همین پژمان یک نقش جدی بازی کرده بود ، به نظرم اصلا خوب در نیامده بود اما سریال پژمان و کارهای طنزش بی نظیر است.»

به زودی می توانید متن کامل این گفت و گو را در خبرآنلاین بخوانید.

41258

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز