تبلیغات

جزئیاتی از یک نشست 6 ساعته محرمانه با سید حسن نصرالله

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مردم همدان در هفته های ابتدایی مجلس دهم، 10 روز به سوریه و لبنان سفر کرد و طی آن نشست شش ساعته با سیدحسن نصرالله داشت.

امیر خجسته در گفت و گوی مشروحی به موضوعاتی که در این نشست مطرح شد نیز اشاره کرد. او گفت: در این شش ساعت موضوعات مختلفی مطرح شد. از جمله این صحبت‌ها، اظهارنظر اخیر سید حسن نصرالله درباره هدف قرار دادن مراکز هسته ای رژیم صهیونیستی بود.
 

 

وی ادامه داد: سید حسن نصرالله در این جلسه می‌گفت که یکی از شیفتگان رهبر معظم انقلاب است و حضرت آقا هرچه بگویند حزب الله لبنان عملیاتی می‌کند. او می‌گفت منتظر فرمان آقا هستیم. حزب الله در سوریه و لبنان سرنوشت معادلات منطقه را تغییر دادند. اسرائیل دست از پا خطا کند، صدها موشک، اسرائیل را نابود خواهد کرد و اصلا نیازی به عملیات ایران نیست.
 

 

خجسته توضیح داد: ایشان در این جلسه از هدایت‌های رهبر انقلاب تمجید کرد و خاطراتی را در این زمینه بیان کرد و درباره تحولات عراق و سوریه و یمن و لبنان نیز صحبت کرد.
 

 

نماینده همدان در ادامه شایعه سفیر شدنش در یکی از کشور های آسیای غربی را اکیدا رد کرد و با تاکید بر اینکه اساسا پیشنهادی در این زمینه نداشته است، گفت: این موضوع را اولین بار می‌شنوم. من وارد مسائل اجرایی نمی‌شوم. من نماینده مردم هستم و هیچ مسئولیتی را به جز نمایندگی مردم نمی‌پذیرم. به همه نمایندگان هم توصیه می‌کنم وکالت مردم را رها نکنند و دنبال پست‌های اجرایی نروند.

 


او تاکید کرد که سفر 10 روزه اش به سوریه و لبنان ارتباطی با شایعه سفیر شدنش ندارد. / خبرآنلاین

 

202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز