تبلیغات

FATF درگاه نفوذ بیگانگان/ خود تحریمی موجب تضعیف روحیه ملی است

ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1395/06/18 شناسه خبر: 889496

پاریاب گفت: تحریم نهادها و افراد یک کشور آن هم در میهن خود به جرم تلقی غربی ها مبنی بر تروریست بودن آنها موجب تضعیف روحیه ملی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا پاریاب، دانشجوی دانشگاه یزد و فعال دانشجویی در مصاحبه با عصرفرهنگ ضمن اشاره به قرارداد FATF گفت: توافق با گروه بین المللی ضد پولشویی درواقع در تداوم پروژه برجام صورت گرفته است. ابعاد و شواهد منتشر شده بیانگر این نکته است که دولت یازدهم با ادامه روند سه سال و اندی که در پیش گرفته هر روز بر اعتماد سازی برای طرف غربی تاکید می ورزد. مقوله خودتحریمی نیز در عین شگفت انگیز بودن، نمود بارز اعتماد به غرب می باشد.
وی افزود: تحریم نهادها و افراد یک کشور آن هم در میهن خود به جرم تلقی غربی ها مبنی بر تروریست بودن آنها موجب تضعیف روحیه ملی خواهد شد.
پاریاب اضافه کرد: از منظر دیگر نفوذ بیگانگان از طریق اجرایی کردن این توافق ممکن خواهد شد. اشراف اطلاعاتی و امنیتی بر مراکز حساس جمهوری اسلامی ایران نه تنها تهدید نظامی بوجود خواهد آورد بلکه نفوذ و رخنه دشمن را سهل تر و آسان تر خواهد کرد.
وی بیان داشت: با این حال نهاد ها و ارگان های مختلف کشوری و لشکری بنا بر تکلیف باید در قبال این حرکات و توافقات ایستادگی کنند و در عین حال مانع این شوند که دشمنان انقلاب اسلامی توان تسلط بر مراکز و سیستم های اطلاعاتی حساس کشور را بدست آورند.
پاریاب اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید حافظ منافع ملت ایران باشند. جنبش دانشجویی باید رسالت خود را به نحو احسن در راستای روشنگری و ایجاد فضایی غیر مبهم انجام دهد. ائمه جمعه سراسر کشور از جایگاه خود باید مقابله با نفوذ استفاده کنند و نگذارند که آنها را به حاشیه برانند. ملت ایران نیز با بصیرت روز افزون خود می تواند نقش بسزایی در جلوگیری از نفوذ دستگاه سلطه خارجی و عوامل داخلی آن ایفا نماید.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز