تبلیغات

قانون دسترسی آزاد به اطلاعات کامل اجرا شود

یک عضو فراکسیون امید خواستار اجرای کامل قانون دسترسی آزاد به اطلاعات شد و گفت: رتبه فساد اداری ایران در جهان برازنده نظام مقدس جمهوری ایران نیست.

به گزارش ایسنا احمد همتی در آیین افتتاح ساختمان اداره کل دیوان محاسبات استان سمنان که با حضور عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور و خباز استاندار سمنان ،برگزار شد از عادل اذر به عنوان مدیری کاردان و با لیاقت نام برد و از رای اعتماد اکثریت نمایندگان مجلس به وی به عنوان تاییدی بر این مدعا یاد کرد.

وی هم‌چنین از دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس نیز نام برد و افزود: دیوان محاسبات می‌تواند کمک‌های شایانی به نمایندگان مردم انجام دهد.

وی با اشاره به نقش دیوان محاسبات ادامه داد: دیوان محاسبات نباید در رسیدگی به پرونده‌ها هیچ توصیه‌ای را بپذیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم معتقد است: رتبه فساد اداری ایران در جهان برازنده نظام مقدس جمهوری ایران نیست و باید پرونده‌های فساد اداری به اطلاع همه مردم برسد. مردم با مشاهده این وضعیت مایوس می‌شوند؛ لذا باید طوری عمل کنیم تا اعتماد مردم نسبت به مسئولین و نظام افزایش یابد.

وی با اشاره به افشای فیش‌های حقوقی نیز یادآور شد: مشکل ما فقط فیش‌های حقوقی نیست،بلکه بی‌عدالتی ها در پرداخت، مشکل جدی دیگری است که باید برای آن چاره‌جویی شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز