تبلیغات

نیروی انسانی؛ مشکل اساسی سازمان بنادر و دریانوردی

به گفته معاون سازمان بنادر و دریانوردی مشکل اساسی این سازمان توزیع نابرابر نیروی انسانی در جایگاههای بهره‌ور بوده که خوشبختانه با برگزاری جلسات مستمر و تشکیل کمیته‌ها مشکلات مرتفع خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر آرامی در بازدید از طرح توسعه بندر شهید بهشتی و پایانه بین‌المللی مسافر دریایی بندر شهید کلانتری، هدف از بازدید را بررسی وضعیت مالی، پشتیبانی، راهکارهای ارتقاء بهره‌وری از نیروی انسانی، هزینه‌ها و بودجه در جهت جذب سرمایه‌گذاری، اولویت دار نمودن اعتبارات در راستای ترافیک کالا و چالش‌های پیش رو از طریق چهره به چهره و ارتباط نزدیک تر با مدیران عنوان کرد و یادآور شد: در این جلسات مشترک مواردی مطرح شد که بی شک حل آنها راهگشای آینده خواهد بود و تلاش ما بر این است که با پیگیری مستمر به نتایج خوب و ارزنده ای برسیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اشاره به توزیع نابرابر نیروی انسانی در جایگاههای بهره‌ور افزود: با توجه به توسعه بندر چابهار در آینده نزدیک توانمندسازی منابع انسانی و ارتقاء دانش آنان از طریق ایجاد آموزش، انگیزش و خلاقیت از ضروریات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی است.

وی تصریح کرد: امروزه بقای هر سازمانی منابع انسانی آن است، لذا باید توانمندسازی، مشارکت، تعهد، خلاقیت و وابستگی سازمانی کارکنان را ارتقاء داد.

در ادامه بهروز آقایی - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان - گفت: با توجه به اینکه سازمان بنادر یک سازمان توسعه ای است ساختار آن باید بر اساس توسعه و همچنین رسالت های حاکمیتی بازنگری و تدوین شود.  

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز