تبلیغات

پرسپوليسي بودم اما به خاطر همسرم به ظاهر استقلالی شدم!

اعتراف صادقانه عليرضا فغانی در تلويزيون؛

پرسپوليسي بودم اما به خاطر همسرم به ظاهر استقلالی شدم!

داور فینال فوتبال المپیک ریو در برنامه‌ای تلويزيونی صادقانه اعتراف كرد در كودكی پرسپوليسی بوده اما به خاطر خانواده همسرش به ظاهر تمایلش عوض شده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، عليرضا فغانی با قضاوت ديدار فينال المپيك ريو افتخار فوتبال ايران به ويژه جامعه داوری محسوب می‌شود.

 

وی اخیرا مهمان برنامه "حالا خورشید" رضا رشیدپور از شبکه 3 بود و به همراه تيم داوری‌اش در المپيك ريو يعنی رضا سخندان و محمدرضا منصوری به سؤالات مجری این برنامه پاسخ داد.

 

جالب‌ترین پاسخ فغانی در اين برنامه اعتراف صادقانه‌اش در مورد تیم محبوب دوران كودكی‌اش بود. او در اين خصوص گفت: «راستش پدر من پرسپولیسی بود و مرا از کودکی با خود به ورزشگاه می‌برد. در نتیجه من در دوران نوجوانی پرسپولیسی محسوب می‌شدم.»

 

وی افزود: «بعد که ازدواج کردم، همسرم و خانواده‌اش استقلالی بودند و به ظاهر تمایل من به این سمت بیشتر شد اما راستش را بخواهید سال‌های سال است که چون یک داور هستم، واقعاً قرمز و آبی برایم هیچ فرقی نمی‌کند و فقط پی عدالت هستم چون خودم را بیشتر از استقلال و پرسپولیس دوست دارم.»

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز