تبلیغات

ریبری: آنچلوتی کمبودها را رفع کرده است؛ همه بازیکنان او را دوست دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - فرانک ریبری از جنبه های مدیریتی پپ گواردیولا انتقاد می کند و در عین حال از رویکردهای کارلو آنچلوتی خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، فرانک ریبری از کالو آنچلوتی به عنوان یک "یک قهرمان در تمامی جنبه ها" یاد می کند و جو مثبتی که او در بایرن مونیخ ایجاد کرده است را مورد ستایش قرار داد. بایرن مونیخ تاکنون تحت نظر آنچلوتی در دو بازی رسمی به میدان رفته است و موفق شده تیم های کارل زایتس ینا را 5-0 و وردربرمن را 6-0 شکست دهند.

ریبری چندی پیش در مصاحبه با بیلد از گوردیولا انتقاد کرد و او را فاقد تجربه کافی دانسته بود و اشاره کرده بود پپ با بازیکنان بیش از حد حرف می زد. در عین حال ریبری می گوید که آنچلوتی پیوندی قوی بین خود و بازیکنان ایجاد کرده است.

آنچلوتی بسیار خونسرد و قابل دسترسی است. او بازیکنان را دوست دارد، این چیزی است که ما درک می کنیم. او به دنبال ارتباط برقرار کردن است، با ما می خندد، او هر روز جویای حال ما می شود. این رابطه مهم است. ما بازیکنانی باتجربه هستیم و به مربی احترام می گذاریم اما شما به این رابطه با مربی خود نیاز دارید. اینکه با هم خوشحال باشید و لحظات خوبی را سپری کنید مهم است. اگر شما زمان زیادی را با هم سپری کنید تنها درباره فوتبال صحبت نخواهید کرد. آنچلوتی در تمامی جنبه ها فردی مثبت است. من هرگز نشیده ام بازیکنی از او انتقاد کند. برای داشتن یک تیم و یک بازیکن خوب این موارد لازم است. او در تمامی جنبه ها یک قهرمان است. در غیر این صورت ساختن چنین فضای هماهنگی غیر ممکن خواهد بود و این شما را به موفقیت می رساند.


7899

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز