تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

نظام روادید بین روسیه و کشورهای آسیای مرکزی برقرار شود

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/NXI74Y کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

رئیس حزب «عدالت روسیه» گفت: به خاطر حفظ امنیت شهروندان روسیه بایستی با کشورهای آسیای مرکزی نظام روادید برقرار شود.

خبرگزاری فارس: نظام روادید بین روسیه و کشورهای آسیای مرکزی برقرار شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه به نقل از «اسپوتنیک»، «سرگئی میرونوف» رهبر حزب «عدالت روسیه» در شبکه تلویزیونی «روسیه 1» گفت: به خاطر حفظ امنیت شهروندان روسیه کرملین با کشورهای آسیای مرکزی نظام روادید راه‌اندازی کند.

میرونوف در ادامه با بیان اینکه که قانون نظارت بر شهروندان آسیای مرکزی به روسیه تشدید شود، گفت: حزب «عدالت روسیه» پیشنهاد می‌کند، شهروندان این کشورها در زمان ورود مورد انگشت نگاری قرار گیرند.

وی تاکید کرد: به دلیل اینکه مرزهای کشورهای آسیای مرکزی تحت کنترل جدی قرار ندارند، روسیه باید با این کشورها نظام روادید راه‌اندازی کند، تا حفظ امنیت شهروندانش را تامین کند.

رهبر حزب «عدالت روسیه» تصریح کرد: در حال حاضر که سطح تهدیدات تروریسم در جهان افزایش یافته است پس باید تدابیر امنیتی در کشور نیز تشدید شود.

موضوع راه اندازی روادید با کشورهای آسیای مرکزی، از جمله تاجیکستان برای چندین مرتبه است که در رسانه‌های روسی مطرح می‌شود.

«دیمیتری روگوزین» معاون نخست وزیر روسیه اخیرا در این زمینه گفت: راه اندازی نظام روادید راه حل مشکل نیست، بلکه باید در زمینه مهاجران کاری اقدامات اساسی و قانونی صورت داد.

هر ساله تعداد زیادی از شهروندان آسیای مرکزی برای کار به روسیه سفر می‌کنند.

طبق آخرین آمار تعداد یک میلیون و پانصد نفر از تاجیکستان در مسکو شهرهای دیگر روسیه مشغول به کار هستند.

انتهای پیام

http://fna.ir/NXI74Y

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز