تبلیغات

برنامه نشستهای گروه «نان» در قشقایی اعلام شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، گروه تئاتر «نان» طبق برنامه و قوانین مرکز مطالعات قشقایی همزمان با اجرای آثار نمایشی خود، نشستها وکارگاه‌های تخصصی به سرپرستی نصیر ملکی و پخش فیلمهایی از گروه اجرایی تئاتر نان و نحوه تمرینها در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌کند.

این نشستها با موضوع رفتارشناسی در نمایشهای «تادئوش کانتور»، فرمالیسم اجرایی در آثار «اسکار شلمر» و نقد بررسی آثار اجرایی گروه تئاتر نان (از فرم اجرایی تا پرداخت به موضوع و طراحی صحنه) برگزار خواهد شد.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فهرست نشستها و کارگاه‌های گروه تئاتر «نان» به شرح زیر اعلام شده است:

1- یکشنبه، 21 شهریور: سیر تحلیلى نمایشهاى گروه تئاتر نان و معرفى کلى آثار با حضور رامتین شهبازی
2- پنجشنبه، 25 شهریور: تئاتر بصرى اسکار شلمر و مکتب باوهاس  و شیوه هاى اجرایى گروه تئاتر نان با حضور سعید بهنام
3-  کارگاه‌های گروه تئاتر «نان» از پانزدهم شهریور ماه ساعت 14 تا 18 در تالارقشقایی تئاتر شهر برگزار می‌شود.

تئاتر شهر  18 شهریور ماه اجرایی ندارند

تمامی نمایشهای مجموعه تئاتر شهر پنجشنبه هجدهم شهریور ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) به صحنه نمی‌روند.

 روز جمعه 19  شهریور ماه نمایش «سه خواهر و دیگران» به کارگردانی حمید امجد در تالار اصلی و  نمایش «صبح بخیر» به کارگردانی سیروس همتی در تالار سایه با 15 دقیقه تأخیر به صحنه می‌روند.

برای آگاهی از برنامه‌ها، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com   مراجعه کنید.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز