تبلیغات

بایدها و نبایدهای دینداری عصر مدرن در مناظره «180 درجه» شبکه افق

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» بیست و ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «180 درجه» با موضوع «دینداری در عصر مدرن» به روی آنتن شبکه افق می‌رود. علی عبدالله حسینی، علیرضا شجاعی زند و محمدرضا کلاهی، مهمانان حاضر در مناظره این قسمت از 180 درجه خواهند بود.

دینداری در ابعاد مختلف آن، بایسته‌های حفظ دین در دنیای امروز، قابلیت سنجش و ارزیابی عنصر «دینداری» و تحول و تطور دینداری در دوره‌های مختلف به ویژه عصر حاضر، از جمله مباحثی هستند که در این برنامه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند.

همچنین یکی دیگر از موضوعاتی که مهمانان 180 درجه در این قسمت به گفت وگو پیرامون آن می‌پردازند، پاسخ به این سؤال است که «آیا نسل امروز نسبت به نسل های گذشته، دیندارتر شده اند یا خیر؟»

برنامه تلویزیونی «180 درجه» با سردبیری و تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی، جمعه 19 شهریورماه ساعتهای 17.30 و 24 از شبکه افق پخش می شود. تکرار این برنامه را می‌توانید روز بعد در ساعت های 8 و 15 از همین شبکه ببینید.

انتهای پیام/

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز