تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

برگزاری نخستین همایش ملی معماری ناجای آینده

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی از برگزاری نخستین همایش ملی معماری ناجای آینده در دیماه امسال، خبر داد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام سایت پلیس، سردار احمدرضا رادان اظهار داشت: نخستین همایش ملی "معماری ناجای آینده" به همت مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در نیمه دوم دی ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به وظایف و ماموریت‌های گسترده و گوناگون نیروی انتظامی در محیط پیچیده، مبهم، پویا و آشوبناک آتی، توجه به معماری سازمانی ناجا از جمله مباحث و مسایل بنیادین در این سازمان به شمار می رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا بیان کرد: با توجه به نقش محوری مرکز مطالعات راهبردی ناجا در برنامه‌ریزی و جهت‌دهی علمی و دقیق به مسیر حرکت روبه‌جلوی نیروی انتظامی، ضرورت پرداخت به مسأله معماری سازمانی، ارائه راهکارها و طرح‌های عملیاتی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه نخستین همایش ملی معماری سازمانی ناجا با رویکردهای مذکور طرح‌ریزی شده، افزود: اهداف اصلی این همایش ناظر به گفتمان سازی، بررسی و معرفی جنبه‌های مختلف معماری سازمانی ( ساختار، فرایند، سامانه‌ها و زیرساخت) و آینده‌پژوهی ناجاست.

رئیس نخستین همایش ملی معماری ناجای آینده درباره اهداف اصلی این همایش، گفت: از مهمترین اهداف برگزاری این همایش می‌توان به بررسی و معرفی جنبه‌های مختلف معماری سازمانی (ساختار، فرایند، سامانه‌ها و زیرساخت) و آینده ‌پژوهی ناجا اشاره کرد.

سردار رادان به محورهای این همایش اشاره و بیان کرد: مفهوم شناسی نظری معماری سازمانی، آینده پژوهی و مفهوم شناسی علمی معماری ناجای آینده، خاستگاه معرفت شناختی معماری ناجای آینده، معماری ناجای آینده در تراز تمدن نوین اسلامی، ضرورت‌ها و الزامات معماری ناجای آینده‌، فناوری اطلاعات و معماری ناجای آینده و مطالعات تطبیقی در حوزه معماری سازمانی به شمار می‌رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در خصوص زمان برگزاری این همایش بیان کرد: این همایش نیمه دوم دی ماه 1395 برگزار می شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز