تبلیغات

نگرانی اسرائیل از پدیده یهودی ستیزی در رسانه های اجتماعی

یدیعوت احرنوت:

نگرانی اسرائیل از پدیده یهودی ستیزی در رسانه های اجتماعی

63 درصد از توئیت های ضد یهودی در توئیتر خواستار خشونت علیه یهودیان هستند و تنها از هر 10 توئیت یکی از آنها از صفحه توئیتر پاک می شوند. در فرانسه نیز که بیشترین جمعیت یهودیان را در اروپا دارد، اتفاقات و حوادث ضد یهودی نسبت به دهه 1990، هفت برابر شده است.

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، روزنامه یدیعوت احرنوت نوشت: مطالب ضد یهودی در رسانه های اجتماعی به شدت افزایش یافته اند و در حال حاضر  یهودی ستیزی در اکثر جهان به خصوص در اینترنت و رسانه های اجتماعی به یک پدیده تبدیل شده است.

سفیر اسرائیل در آمریکا نیز ابراز نگرانی کرده است که اکنون ما در عصری هستیم که نوع جدیدی از مقابله با یهود را شاهد هستیم و اقدامی نیز برای توقف آن انجام نمی شود.

وی همچنین افزود: 63 درصد از توئیت های ضد یهودی در توئیتر خواستار خشونت علیه یهودیان هستند و تنها از هر 10 توئیت یکی از آنها از صفحه توئیتر پاک می شوند. در فرانسه نیز که بیشترین جمعیت یهودیان را در اروپا دارد، اتفاقات و حوادث ضد یهودی نسبت به دهه 1990، هفت برابر شده است. 

501

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز